Hoş geldiniz, şimdi Giriş Yap/Üye Ol

İş Ortakları

Harca ve Kazan, Webloyalty tarafından yürütülen bir müşteri sadakat programıdır.
Harca ve Kazan, online bir kazanç programı olarak üyelerine en popüler online mağazalarda en az %10 Nakit Geri Ödeme avantajları ve Aylık Üyelik Bonusu fırsatı sunmaktadır. Bu online mağazalar arasında elektronik, moda, eğlence, seyahat, sağlık ve güzellik, finansal hizmetler, yeme – içme gibi sektörlerin tanınmış markaları yer almaktadır. Harca ve Kazan’a üye olma fırsatı bonprix üzerinden yapacağınız alışverişleriniz sonrasında sizlere sunulmaktadır.

Harca ve Kazan ile ilgili detaylı bilgi için: www.harcavekazan.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

bonprix.com’da 100 TL ve Üzeri Alışverişlerde 20 TL İndirim!

Kampanya 1 Temmuz 2016 – 28 Şubat 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine www.bonprix.com.tr’den yapacakları 100 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim ve ücretsiz kargo sağlanacaktır. Kampanyadan faydalanmak için müşterilerin BONPRIX boşluk TCKN yazıp 6262’ye SMS göndermeleri ve gelen şifreyi alışveriş sepetindeki "indirim kodu" alanına girmesi yeterlidir. Her şifre sadece bir defa kullanılabilir. İndirim, alışveriş sepetindeki tüm ürünlerin satış fiyatı toplamı üzerinden hesaplanacaktır.

 

Evde internet, Ev Telefonu ve Mobil Müşterileri
BONPRIX boşluk TCKN ->6262

 

Bu kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanyaya katılım mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262’ye gönderilen kısa mesajlar bir SMS ücreti olup bağlı olunan operatörün belirlediği tarife üzerinden ücretlendirilir. Avea İletişim A.Ş., TTNET A.Ş. ve Türk Telekom A.Ş. kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar. Avea İletişim A.Ş., TTNET A.Ş., Türk Telekom A.Ş. ve BONPRIX kampanya ile ilgili olarak usulüne uygun şekilde duyurmak kaydıyla değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Kampanyada kod dağıtımı 15.12.2016 tarihine kadar yapılacaktır. Dağıtılan kodların 22.12.2016'ya kadar kullanılması gerekmektedir.

Kampanya süresince www.bonprix.com.tr üzerinden 200 TL ve üzeri alışveriş yapan Hopili'ye SMS ile 30 Paracık kazanabileceği promosyon kodu bonprix tarafından 1 iş günü içinde cep telefonu numarasına gönderilir.

Hakedilen kod, Hopi'de PROFİLİM ekranında yer alan "PROMOSYON KODU" alanına tıklanarak kampanya seçilir ve "Promosyon Kodu" girilir. Geçerli kodun girilmesi ile hak edilen Paracık hesaba yüklenir.

Bir promosyon kodu ile tek seferde en fazla 30 Paracık kazanılır. Bir kod en fazla bir defa kullanılır.Bir Hopi'li kampanya boyunca en fazla 5 adet 30 Paracık değerinde kod kazanabilir. Kodların dağıtımı bonprix firmasına aittir.

Bu kampanya en az 200 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

Kampanya 5000 kişi ile sınırlıdır.

Kampanya Firma'nın diğer indirimleri ve kampanyaları ile birlikte çalışacaktır.

Hopi ve bonprix, kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Hopi'nin ödül puanı Paracık'lar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracık'lar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi'li alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopi'linin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracık'larından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.