Hoş geldiniz, şimdi Giriş Yap/Üye Ol

İş Ortakları

Harca ve Kazan, Webloyalty tarafından yürütülen bir müşteri sadakat programıdır.
Harca ve Kazan, online bir kazanç programı olarak üyelerine en popüler online mağazalarda en az %10 Nakit Geri Ödeme avantajları ve Aylık Üyelik Bonusu fırsatı sunmaktadır. Bu online mağazalar arasında elektronik, moda, eğlence, seyahat, sağlık ve güzellik, finansal hizmetler, yeme – içme gibi sektörlerin tanınmış markaları yer almaktadır. Harca ve Kazan’a üye olma fırsatı bonprix üzerinden yapacağınız alışverişleriniz sonrasında sizlere sunulmaktadır.

Harca ve Kazan ile ilgili detaylı bilgi için: www.harcavekazan.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

bonprix.com.tr'de 50 TL ve Üzeri Alışverişlerde %20 İndirim!

Kampanya 2 Şubat 2017 – 31 Mayıs 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine www.bonprix.com.tr’den yapacakları 50 TL ve üzeri alışverişlerde %20 indirim ve ücretsiz kargo sağlanacaktır. Kampanyadan faydalanmak için müşterilerin BONPRIX boşluk TCKN yazıp 6262’ye SMS göndermeleri ve gelen şifreyi alışveriş sepetindeki "indirim kodu" alanına girmesi yeterlidir. Her şifre sadece bir defa kullanılabilir. İndirim, alışveriş sepetindeki tüm ürünlerin satış fiyatı toplamı üzerinden hesaplanacaktır.

 

Evde internet, Ev Telefonu ve Mobil Müşterileri
BONPRIX boşluk TCKN ->6262

 

Bu kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanyaya katılım mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262’ye gönderilen kısa mesajlar bir SMS ücreti olup bağlı olunan operatörün belirlediği tarife üzerinden ücretlendirilir. Avea İletişim A.Ş., TTNET A.Ş. ve Türk Telekom A.Ş. kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar. Avea İletişim A.Ş., TTNET A.Ş., Türk Telekom A.Ş. ve BONPRIX kampanya ile ilgili olarak usulüne uygun şekilde duyurmak kaydıyla değişiklik yapma hakkı saklıdır.