Hoş geldiniz, şimdi Giriş Yap/Üye Ol

İş Ortakları

Harca ve Kazan, Webloyalty tarafından yürütülen bir müşteri sadakat programıdır.
Harca ve Kazan, online bir kazanç programı olarak üyelerine en popüler online mağazalarda en az %10 Nakit Geri Ödeme avantajları ve Aylık Üyelik Bonusu fırsatı sunmaktadır. Bu online mağazalar arasında elektronik, moda, eğlence, seyahat, sağlık ve güzellik, finansal hizmetler, yeme – içme gibi sektörlerin tanınmış markaları yer almaktadır. Harca ve Kazan’a üye olma fırsatı bonprix üzerinden yapacağınız alışverişleriniz sonrasında sizlere sunulmaktadır.

Harca ve Kazan ile ilgili detaylı bilgi için: www.harcavekazan.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

bonprix.com.tr'de 50 TL ve Üzeri Alışverişlerde %20 İndirim!

Kampanya 2 Şubat 2017 – 31 Mart 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine www.bonprix.com.tr’den yapacakları 50 TL ve üzeri alışverişlerde %20 indirim ve ücretsiz kargo sağlanacaktır. Kampanyadan faydalanmak için müşterilerin BONPRIX boşluk TCKN yazıp 6262’ye SMS göndermeleri ve gelen şifreyi alışveriş sepetindeki "indirim kodu" alanına girmesi yeterlidir. Her şifre sadece bir defa kullanılabilir. İndirim, alışveriş sepetindeki tüm ürünlerin satış fiyatı toplamı üzerinden hesaplanacaktır.

 

Evde internet, Ev Telefonu ve Mobil Müşterileri
BONPRIX boşluk TCKN ->6262

 

Bu kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanyaya katılım mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262’ye gönderilen kısa mesajlar bir SMS ücreti olup bağlı olunan operatörün belirlediği tarife üzerinden ücretlendirilir. Avea İletişim A.Ş., TTNET A.Ş. ve Türk Telekom A.Ş. kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar. Avea İletişim A.Ş., TTNET A.Ş., Türk Telekom A.Ş. ve BONPRIX kampanya ile ilgili olarak usulüne uygun şekilde duyurmak kaydıyla değişiklik yapma hakkı saklıdır.

bonprix'de 150 TL ve Üzeri Harcamalarda 20 Paracık Kazan!

 

Kampanyada kod dağıtımı 28.02.2017 tarihine kadar yapılacaktır. Dağıtılan kodların 07.03.2017’ye kadar kullanılması gerekmektedir.

Kampanya süresince www.bonprix.com.tr ‘den yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

Kampanya süresince www.bonprix.com.tr üzerinden 150 TL ve üzeri alışveriş yapan Hopili'ye SMS ile 20 Paracık kazanabileceği promosyon kodu bonprix tarafından 1 iş günü içinde cep telefonu numarasına gönderilir. Hakedilen kod, Hopi’de PROFİLİM ekranında yer alan “PROMOSYON KODU” alanına tıklanarak kampanya seçilir ve “Promosyon Kodu” girilir. Geçerli kodun girilmesi ile hak edilen Paracık hesaba yüklenir.

150 TL ve üzeri alışverişlerde en fazla 20 Paracık değerinde 1 promosyon kodu edinilebilir. Bir Hopili kampanya boyunca en fazla 5 adet 20 Paracık değerinde kod kazanabilir.

Kampanya 10.000 kişi ile sınırlıdır.

Bu kampanya en az 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

Kampanya Firma’nın devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez.

Hopi ve bonprix kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Hopi’nin ödül puanı Paracık’lar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracık’lar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi'li alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopi'linin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracık'larından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satıþ bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.