Kurumsal sorumluluk bonprix için ne anlama geliyor?

Bana anlatın

Her şey demektir.

“bonprix işinin sorumluluklarını yerine getiriyor mu?” sorusunu cevaplamak kolay. Şüphesiz işimizi sorumluluk bilinci ile yapıyoruz. Belki düşündüğünüzden bile fazla. Bazılarına, rekabetçi fiyat stratejisi ile kurumsal sorumluluk zıt kutuplar gibi gelebilir. Neden böyle düşündüklerini anlıyoruz. Fakat bunun mümkün olduğunu kanıtlamak istiyoruz. Biz yıllardır bonprix’de adil olma ilkesini vurguladık. Ve bu ilkeyi Hamburg ofisimizde olduğu kadar ürünlerimizin üretildiği ülkelerde de uygulamaya özen gösterdik. Çünkü bonprix’de kurumsal faaliyet ve kurumsal sorumluluk bir arada yürür.

Otto Group’un bir üyesi olarak, bonprix startejik kararlarını grubun sürdürülebilir yönetim programı olan “impACT”e uygun almaya özen gösterir. Bunu yapmaktaki amacı, sosyal ve çevresel etkileri değer zinciri boyunca etkili bir şekilde yönetebilmektir. Müşterilerimizin kullandığı ürünlerin üretim süreçlerini ham maddelerin yetiştirilme aşamasına kadar inceliyoruz. Bu incelemelerden elde edilen somut ölçümleri süreçlerin daha etkili yönetilebilmesi için kullanıyoruz. Bu ve benzeri çalışmaların sonuçlarına Otto Group’un Kurumsal Sorumluluk Stratejileri’nden ulaşabilirsiniz. Şimdi size dört temel alandaki çalışmalarımız hakkında bilgi vermek istiyoruz: Çevre, Çalışma Koşulları, Ürün Çeşitliliği ve Sosyal Sorumluluk.

Kat etmemiz gereken uzun bir yol var. Ve cevaplamamız gereken sorular. Bugün, bu sorulardan bazılarını cevaplamak istiyoruz.

Read more

Daha fazlasını anlatın…

Çevre, Çalışma Koşulları, Ürün Çeşitliliği ve Sosyal Sorumluluk gibi dört temel alan ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için soruların üzerine tıklayınız.

bonprix’den gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilir miyim? Ürün Çeşitliliği

bonprix’den gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilir miyim?

Ürünleriniz hangi şartlar altında üretiliyor? Çalışma Koşulları

Ürünleriniz hangi şartlar altında üretiliyor?

Herhangi bir sosyal sorumluluk ya da yardım projesinde yer alıyor musunuz? Sosyal Sorumluluk

Herhangi bir sosyal sorumluluk ya da yardım projesinde yer alıyor musunuz?

bonprix’nın iklim değişliğine olan etkisini sınırlamak için çalışmalar yapıyor musunuz? Çevre

bonprix’nın iklim değişliğine olan etkisini sınırlamak için çalışmalar yapıyor musunuz?