Sorumluluk sizin için ne demek?

Bana anlatın

Çok şey.

bonprix sorumluluğunu yerine getiriyor mu sorusunu hızlıca yanıtlayabilirim: Sandığınızdan daha fazla olabilir! Tabii hem sorumluluk hem de fiyat bilincine sahip olmak çelişkili bir durum gibi görünebilir ama biz bunu anlıyoruz ve de değiştirmek istiyoruz. İşte bu nedenle yıllardır üretim yaptırdığımız ülkelerde ve Hamburg'da bulunan işletmemizde, adil bir iş birliği ve çevrecilik konusunda kararlı davranıyoruz. Bizim için girişimcilik ve sorumluluk sahibi olmak birbiriyle bağlantılı. Çevremiz ve iklimimize olan olumsuz etkileri en aza indirmek de görevimiz.

 

 

Otto Group bünyesinde yer alan bir firma olarak kapsamlı sürdürülebilirlik yönetiminin bir parçasıyız. Bu doğrultuda, grup genelinde formüle edilen iddialı sürdürülebilirlik hedeflerini izliyoruz (impACT).

Bu hedeflere beklenenden daha hızlı ulaşmamızla birlikte sürdürülebilirlik konusunda yapmak istediklerimizi yansıtan ve sorumluluğumuzu artıran yeni hedefler geliştirdik. bonprix'nin yeni sürdürülebilirlik stratejisi içerisinde yer alan üç ana başlık altında, kendimize verdiğimiz görevlerimizin yanı sıra yeni hedeflerimiz de yer alıyor. Bunlar: Ürünler, ortaklar ve süreçler. Bu konu ile ilgili daha fazla bilgiyi ''Strateji'' başlığı altında bulabilirsiniz. 

İlerleyen sayfalarda size nasıl çalıştığımızı, ilerlediğimizi ve hedeflerimize nasıl ulaştığımızı açıklamak istiyoruz. Bunun ötesinde dikkatinizi çekmek istediğimiz farklı konular da var. ''How we make...''

 

 

Tell me more…

Çevre, Çalışma Koşulları, Ürün Çeşitliliği ve Sosyal Sorumluluk gibi dört temel alan ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için soruların üzerine tıklayınız.

bonprix'den gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilir miyim? Ürünler

bonprix'den gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilir miyim?

Ürünlerinizin üretiminde sürdürülebilirliğe de dikkat ediyor musunuz? Üretim

Ürünlerinizin üretiminde sürdürülebilirliğe de dikkat ediyor musunuz?

Nasıl sorumluluk alıyorsunuz? Strateji

Nasıl sorumluluk alıyorsunuz?

Ürünleriniz hangi şartlarda üretiliyor? İnsanlar

Ürünleriniz hangi şartlarda üretiliyor?